FO, O0320.10, Fiber Optik Patch Kablo, LC-SC, 10m, 50/125µ, multimode, dublex, OM2 (sıfır ürün)
FO, O0320.10, Fiber Optik Patch Kablo, LC-SC, 10m, 50/125µ, multimode, dublex, OM2 (sıfır ürün)
FO, O0320.10, Fiber Optik Patch Kablo, LC-SC, 10m, 50/125µ, multimode, dublex, OM2 (sıfır ürün)
FO, O0320.10, Fiber Optik Patch Kablo, LC-SC, 10m, 50/125µ, multimode, dublex, OM2 (sıfır ürün)
FO, O0320.10, Fiber Optik Patch Kablo, LC-SC, 10m, 50/125µ, multimode, dublex, OM2 (sıfır ürün)

FO, O0320.10, Fiber Optik Patch Kablo, LC-SC, 10m, 50/125µ, multimode, dublex, OM2 (sıfır ürün)

Marka : Yok
Fiyat : ₺329,99
Toplam Stok Adedi : 0

FO, O0320.10, Fiber Optik Patch Kablo, LC-SC, 10m, 50/125µ, multimode, dublex, OM2 (sıfır ürün) 

 

-Tüm ürünlerimiz teknik servisimiz tarafından test edilip onaylanmıştır-

 

-İkinci el ürünlerimiz 3 ay garantilidir ve tüm ürünlerimiz faturalıdır-

 

-Fotoğraflar bize aittir. Ürünlerin görünümünde küçük değişiklikler olabilir-

 

-Aklınıza takılan soruları bize sorabilirsiniz-

 

 

 

 

 

EN UYGUN FİYATIN GÜVENİLİR ADRESİ ALBURDAN.COM

Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
SC
Kablo Uzunluğu
5 m üstü
Giriş Ucu
LC
Durum
Sıfır