1- Ürünlerden ne kadar verim alabilirim?

 

Öncelikle ürünlerimizi seçerken izlediğimiz öncelikli adımlar vardır. Ürünün ilk çalışma anından son ana kadar çalışabileceğini anlayabilmek adına bir dizi test aşamasına tabi tutuyoruz. Emin olmadığımız veya şüphe duyduğumuz ürünleri satış envanterine eklememektedir.

 

2- Aldığım ürünlerde Garanti durumu nedir?

 

Biz Alburdan.com olarak müşterilerimizin her zaman yanında olmak ve her türlü süreçte destek olmak adına bütün 2. El ürünlerimize 3 ay Teknik Servis garantisi vermekteyiz.

 

3- Alışveriş yapmak istiyorum ancak ürünlerin ne durumda olduğuna dair şüphelerim var?

 

Alburdan.com olarak müşterilerimizin her türlü sorusuna cevap vermek durumundayız. Ürünler hakkında bilgi almak isterseniz “İletişim” sekmesinden bize ulaşabilir ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

 

      4- Kargom ne zaman ulaşır?

 

Vermiş olduğunuz sipariş, satın aldığınız ürüne ait kampanyanın sona ermesini takip eden, ortalama 3 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

5    5- Siparişim ben evde yok iken gelmiş ne yapmalıyım?

 

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi ilgili kargo şubesinden alabilirsiniz. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz Alburdan.com’a iade edilir.

 

      6- Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

 

Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

 

7- Banka kartı, EFT ve havale ile ödeme yapabilir miyim?

 

Alışverişlerinizde debit/banka kartınız, EFT veya havale ile ödeme yapabilirsiniz.  Kartlar ile yapılan alışverişlerin iadesinde para iadesinin hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir.

 

8- Kapıda ödeme seçeneğiniz var mıdır?

       

      Alışverişlerinizde Kapıda ödeme seçeneğini bulunmamaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR