Hizmetlerimiz

Teknodrom Değerli Madenler olarak 2003 tarihinde yola çıktık. Bilgisayar sistemleri ve demir çelik sektöründe faaliyet gösterdik. Bilgisayar sistemleri üzerinde hem satış yapıp hem de bu elektronik ürünlerin nereye gittiğini düşündük. Araştırmalarımız sonrasında bu elektronik ürünlerin çöpe giderek doğayı kirlettiğini gördük. Bu zamana kadar sattığımız tüm elektronikler ürünleri toparlayıp bunların geri dönüşümünü düşündük. 5 Yıl boyunca konusunda uzman profesörlerle herhangi bir kazanç elde etmeden bu projeyi oluşturduk. Şimdi ise devasa büyük firmaların yaptığı rafine işlemini ülkemize kazandırmış bulunmaktayız.

Misyon

Milli servetimizin üzerinde oynanan oyunlara bir dur demek için, büyük bir kadro ve yatırım ile hizmetinize gelmiş bulunmaktayız. 2015 yılına gelmemize rağmen neredeyse tüm elektronik ürünlerimizi yurt dışından temin etmekteyiz. Tüm bu yurt dışından aldığımız ürünlerin içeriğinde bulunan değerli madenlerle birlikte parasını ödeyerek satın almaktayız. Bu ürünler daha sonrasında geri dönüşüm / rafine işlemine girerek tekrar kazanılmaktadır. Bu kazanılan ürünler tekrardan işlenip daha sonrasında bizlere yeni ürün olarak satılmaktadır. Yani; aldığınız televizyonun içindeki değerli madenleri ile birlikte satın alıp daha sonrasında ürünü elinizden çıkardıktan sonra tekrar aynı ülkelere geri gönderilerek tek bir üründen bizlere binlerce kez üretilip yeni olarak satılmaktadır. Biz Teknodrom ailesi olarak bu e-atıkları ülkemizde rafine ediyor, çıkan değerli madenleri ülkemize kazandırıyoruz.

Vizyon

Tüm Dünya’daki e-atıkların geri dönüşümünü yapmak, bu milli serveti kendi ülkemize kazandırmak. İnsan sağlığına ve doğaya verecek zararları engellemek, ülke ekonomisine katkı sağlayarak güçlü bir Türkiye oluşturmaktır. Tüm Avrupa, Afrika, Asya, Ortadoğu Ülkeleri ve Amerika kıtalarının tek rafine şirketi olabilmek öncelikli hedefimizdir. Hiçbir hedef ulaşılamaz değildir, sadece çalışmaya başlamak bile yolun yarısını kat etmenize yardımcı olacaktır.